Léčení s Mistry a Andělské léčení

buddhist, monk, buddhism-737194.jpg

Večerní léčení s Mistry - na dálku

   Večerní léčení s nanebevzetými Mistry  (od 21:00 v úterý, čtvrtek a sobotu) 

   Vždy v úterý, čtvrtek a sobotu je možné se přihlásit na doplnění energie (nebo léčení) na dálku s Mistry z Himalájí a dalších nanebevzetých Mistrů. Tuto službu lidé rádi využívají na léčení na dálku nebo jen na doplnění energie. 

   Přihlaste se pomocí SMS (+420) 737 715 754 ve tvaru „PROSÍM O VEČERNÍ LÉČENÍ S MISTRY NA 21:00 hodinu.“ + vaše jméno a příjmení.

  Ve 20:30 hod. si napište SMS o večerní léčení s Mistry, poté si pusťte meditaci, kterou najdete tu – Meditace na uzdravení strachu.  

Ulehněte na své lůžko, pod kterým máte své Harmonizační obrázky. Můžete si je stáhnout tu – Harmonizační obrázek. 

Obě ruce položte na svoji 2. čakru (když si položíte palce rukou na pupík a necháte ruce volně ležet, máte to správné energetické centrum přímo pod svýma rukama) a pak už jen vnímejte své tělo, nejlépe se zavřenýma očima (lépe se nám vnímá se zavřenýma očima, protože nás neruší žádné vjemy) a nechte se opečovávat a léčit až do rána. (Měli byste být v klidu, pak energie nejlépe proudí a působí.) 

Cena této služby je 300,- Kč / 13 euro za každé toto jedno léčení. 

PLATBA: peníze za službu můžete platit osobně nebo kartou či převodem, vždy se ale musíte na Večerní léčení s Mistry přihlásit pomocí SMS (nebo Whatsapp). 

        

Zde si, prosím, vyber variantu pro měnu v českých korunách nebo v eurech: 

***

Harmonizační obrázek

Harmonizační obrázek má více funkcí: 

– ozdravuje jídlo i pití 

– navrací zdraví zpět do buněk 

– doplňuje energii, kterou jste přes den rozdali 

 – můžete ho použít také k přiložení na pobolívající místo na těle 

 – Harmonický obrázek léčí lidi, zvířata i rostliny

 

!!! Ozdravuje vše, co na něj po dobu 10 vteřin položíte, proto na něj nesmíte pokládat své léky z lékáren !!! 

Jak harmonizační obrázek používat:

1) Na Harmonizační obrázek stavte po dobu 10 sekund všechno jídlo a pití, které chcete vložit do úst. Jídlo a pití se očistí a energeticky doplní. Můžete použít i pro jídlo a pití pro své zvířecí miláčky nebo rostliny, které potřebují uzdravit nebo jen podpořit, pod jejich pelíšek nebo pod květináč. 

2) Pod matraci (mezi matraci a rošt) položte obrázky dle návodu: (podle fotografie vpravo níže)

3) Harmonický obrázek lze použít také k přiložení na pobolívající místo na těle. Některé klientky dokonce zmenšený zalaminovaný obrázek zašívají do podsedáku doma i v práci a sedí na něm třeba u počítače. Mezitím je obrázek harmonizuje i léčí páteř i orgány v těle. Velmi moudrý nápad!!

    

    !!! POZOR! Na Harmonizační obrázek nikdy nepokládejte léky!!!

MŮJ TIP: na HO na 10 sekund pokládám celou tašku s potravinami, které koupím v obchodech – abych je nemusela brát po jednom kuse a po jednom je ozdravovat. Také na něj pokládám prací prášek, jar i  aviváž a od té doby, co tak dělám, nás s dětmi přestala svědit kůže po vypraném prádle. 

 
 

Služby Pavly Gondekové nenahrazují lékařskou péči. 

Přejít nahoru