SLUNOVRAT NENÍ JEN O NÁVRATU SLUNCE, JE TAKÉ O NAŠEM NÁVRATU DO TĚLA

22. prosince 2023 vítáme zimní SLUNOVRAT a právě v tento den mě můj světelný tým poslal napsat tento text. Není o varování nebo o strachu, je o obrovské lásce a úctě celé Jednoty k nám, k lidským bytostem. Je o naší duši/bytosti/vědomí/světle/energii (Jak to nazýváte vy?) a také o našem fyzickém těle, které je součástí naší Bytosti, neoddělitelnou součástí pro pobyt v nižších dimenzích. A naše duše si tělo velmi, opravdu velmi pečlivě vybírá, aby s ní bylo v největším souladu.

Láska Zdroje a celé Jednoty je tak obrovská, že pro naše inkarnace, a to kdekoliv a kamkoliv, je všechno dokonale přichystané. Pořád si uvnitř sebe, v propojení fyzických a kvantových vláken naší DNA, neseme celý arzenál nástrojů a dokonalých blueprintů, matric pro dokonalý, bohatý, zdravý a dlouhý život. A máme k nim úplný přístup!!

Věděli jste, že naše Bytost si nevybírá rod, kam se inkarnuje, podle toho, s čím chce konkrétnímu rodu pomoct? Ale vybírá si rod, ve kterém už dávno, od počátku, existuje potenciál, který je v souladu s celou naší Bytostí, tedy ten, který dokáže doslova POJMOUT NAŠE SVĚTLO A NÉST A VYZAŘOVAT HO PLNĚ SKRZE FYZICKÉ TĚLO.

WOW!!! Taky vám to připadá jako zázrak?

Je velmi jednoduché vystupovat z těla a utíkat do vyšších sfér, když cítíme úzkost, nervozitu nebo strach. Vlastně se to děje automaticky, nevědomě.

Já jsem to dělala od svých asi 2,5 roku celkem pravidelně. Z toho je jasně vidět, že to není duchovní, ale že jde o emoční zranění části lidství tzv. vnitřního dítěte, ze kterého se během opakování vytvoří vzorec, podvědomý program, limit. Děje se to vlastně z důvodu přežití v situaci, ve které se cítíme více či méně ohrožení. Ať fyzicky, emočně nebo duchovně. A naučili jsme se to všichni výborně.

Teď přichází ten čas, kdy skrze přijímání našich zraněných částí a všeho, co nám naše Bytost do života posílá, kdy se skrze přijímání toho všeho vnořujeme do těla trvale, hluboce a laskavě. Jak někteří už víte, zjistila jsem, že násilím to nejde, tlakem to nejde, dokonce ani vyhrožováním světelným bytostem to nefunguje (jojo, i to jsem za ta léta několikrát zkusila, ach to podvědomí).  

                                                                              JAK NA TO? 

Pravidelným zvědomováním si toho, že:

  • jsem tady a teď bytost v těle
  • miluju svoji duši, ale miluju stejnou měrou i své tělo, ne míň
  • vědomým dýcháním do nižších čaker (2. a 1.), do kterých chci své vědomí stáhnout, usadit a ukotvit
  • pevným rozhodnutím, že toužím po ukotvení mého vědomí, ducha, duše ve svém těle
  • hovory s vědomím mého těla, s innate
  • ujišťováním svého těla i podvědomí, že už můžu a chci plně vyzařovat své světlo a je to na Zemi pro nás už naprosto bezpečné, už nás neupálí ani neukamenují
  • komunikací s tělem, ptát se ho, jak se v tom cítí
  • ptát se svého těla a podvědomí jako celku, co potřebuje pro to, aby uvolnilo dostatek prostoru pro mé vědomí (světlo, duši, bytost – jak to nazýváte?) a já tak mohla přinést svou Bytost hlouběji a pevně do svého těla
  • a taky vědomým pohybem – tzn., že si uvědomuji, jak se právě teď hýbu, své svaly, tělo, klouby, nádech i výdech a to všechno, co mě rozpohybovává
  • a nejvíc je jako vždy vděčnost – pociťujte a vyjadřujte vděčnost za tůten život na Zemi, kdy už se nemusíte schovávat a můžete osvobodit své světlo a plně ho vyzařovat ven.

Ale věřte mi, že bez vědomého ukotvení v těle to nebude to pravé ořechové, tedy vaše plné světlo, to, co vás dělá v Jednotě vyjímečnými.

A tak se dnešní slunovratová energie propojuje s přicházející energií Roku draka, roku 2024 a přináší nám společně právě skrze channeling toto krásné a silné poselství:

„JE PRO VÁS BEZPEČNÉ BÝT V TĚLE. JE PRO VÁS BEZPEČNÉ ŽÍT NA ZEMI V TÉTO DOBĚ, TADY A TEĎ. AŽ S HLUBOKÝM UKOTVENÍM DO FYZICKÉHO TADY A TEĎ MŮŽETE PLNĚ VYZAŘOVAT SVÉ SVĚTLO, SVĚTLO VAŠÍ DUŠE. SVĚTLO VAŠÍ BYTOSTI. PAK SE BUDETE CÍTIT NAPLNĚNÍ A BUDETE ŠŤASTNÍ A CELISTVÍ V PLNÉM PROPOJENÍ“

A to je i mé přání pro vás všechny, ať vklouzáváte do svého těla s lehkostí, radostí, vědomě a hluboce, protože pak je to trvalé.

Těším se na vaše světlo i v každém dalším roce.

A MÁM PRO VÁS DÁREK ***

Protože miluji channeling přímo ze Světla – Zdroje a se slunovratem a  rokem Draka vkročíme do energie hojnosti a chci, abyste ji měli na všech úrovních, zvu vás do magického Pole našeho channelovaného FunKlubu, kde zvyšujete postupně a laskavě svou vibraci jen tím, že posloucháte meditace, světelný jazyk, čtete si mantry a tapety a necháváte si ve společném Poli a v podpůrné fb skupině rozšiřovat své vnitřní a vyšší vedení.

Můžete si ho teď vyzkoušet na první (nebo jeden) měsíc za polovinu ceny s kódem PROPOJENI-SVETLEM. Najdete v něm osobní magické mantry od Mistra St. Germaina a Jeshuy, meditaci, poselství a tapetu – vše přichází skrze channeling od bytostí Světla a Vědomí Zdroje. Nově přibyly 3 nádherné silné světelné symboly, např.  pro EXPANZI a … a … a vzkazy ve světelné řeči. Každý měsíc se spolu potkáváme on-line a necháváme z podvědomí vytanout vše schované, co nás brzdí v rozvoji a vývoji našeho Vědomí. A k tomu velmi silné podporující Pole společné fb skupiny, kde toho najdete víc a od ledna ještě víc … 

Těším se na vás kdekoliv

Děkujeme a jsme velmi vděční, že můžeme být součástí tvé obdivuhodné cesty vývoje vědomí tvé nádherné duše, tebe jako Bytosti do celistvosti.

Pavla Cristal Išaras & světelný tým

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru