Živá vysílání

Na naše pravidelná setkávání na ZOOM vstupujte tudy: https://us02web.zoom.us/j/83026072729?pwd=TXVGbmFncExzc0gxVE1IVlR0VUswdz09

SDÍLENÍ

Sdílet je důležité z mnoha důvodů. Kromě společenského významu má taky schopnost ukotvit to, co sdílíte a umožnit tak zhmotnění silněji, rychleji, stabilněji. Proto vás vždy zveme k tomu, abyste společně sdíleli nejen tento prostor, ale také vaše zážitky, prožitky, postupy, dokonce i to, co vám nefunguje. Sdílet můžete buď ve společné facebookové skupině nebo při společných setkáváních na ZOOMu, která nahráváme a následně ukládám na kanálu YouTube jako neveřejné video. Proto prosím o nesdílení odkazu na tyto nahrávky, jsou jen pro členy programu. 

Pokud si nepřeješ být při nahrávání viděn / viděna, můžeš se skrýt kliknutím dole na obrázek videa a bude vidět jen jméno. Budu se snažit nahrávat každá společná setkávání. 

O čem budou? 

O sdílení. A také budeš mít možnost se zeptat, komentovat, podpořit ostatní na jejich cestě. Budu odpovídat na vaše otázky. Buď se můžeš optat přímo ve vysílání „zvednutím ruky“ nebo v chatu, který probíhá součinně s vysíláním nebo ve vláknu ve fb skupině, které tu vždy pro tebe bude alespoň týden dopředu. 

Určitě také přijde channeling, protože i bytosti Světla chtějí být při tom. A chtějí nás neustále podporovat a pomáhat a navigovat, pokud hodně uhneme z kurzu, který si každý vybíráme sám za sebe. 

Tady najdeš všechna společná setkávání a můžeš se k nim tedy kdykoliv vracet. Ať jsou ti k užitku, k radosti a spokojenosti. Buďme hraví, neberme se tolik vážně a užijme si každé naše setkání. Já i světelné bytosti se moc těšíme. 

ikona hvezda harmonizacni kod

27. 4. 2024

Dnešní setkání bylo hluboké a silné – bylo hodně o dnešním roce Draka, energiích, které zesilují a taky o nejistotě, na kterou si podle světelných bytostí potřebujeme zvyknout. Pocit nejistoty totiž vibruje úplně stejně, na stejné frekvenci, jako vzrušení – a extáze – a to máme rádi. A splnili se mi mé přání – udělat to tzv. horké křeslo bez toho, aby v něm bylo horko a abych zpovídala jednu z vás před všemi. A bylo to opravdu famózní. Děkuji, že můžu toto s vámi tvořit.

S láskou a úctou
Pavla IŠARAS & Cristal

Přejít nahoru