3 měsíční program, 6 měsíců podpory & Klub v jednom

aneb
transformace může být snadná i radostná zároveň

Channelovaná poselství, meditace, magické mantry, vývoj Vědomí a celkový růst

 
 Je to vývoj, je to cesta, je to růst všemi směry. Je to program a klub v jednom. 
Je to o důvěře. Ale to ty velké věci či dobrodružné cesty přece bývají, no ne?
☀️
Proč Klub? 
Protože by to mělo být hravé, ale zároveň praktické, laskavé a také půjdeme do hloubky. 

Pro koho je program vhodný?
 Je pro všechny, kdo se probouzejí, jsou probuzeni nebo se probudit chtějí. Zkrátka pro všechny, kdo touží přejít z nevědomého automatického způsobu života do vědomého bytí. Pro snadnější, laskavější a hravější způsob života.
Skupina, program a klub – to vše v jednom balení a je celý channelovaný. Skrze channeling vám přinesu se svým světelným týmem  obsah, transformaci a pomůžeme vám s vývojem vašeho Vědomí – vás i vaší duše, z hlubokého nevědomí do nádherného vyššího Vědomí, pevně ukotveném v našem těle. Výsledkem je spolupráce hlubokého vědomí našeho těla, našeho lidství a naší vědomé mysli. 
A to za to určitě stojí. 
Prostě pro ty, kteří se probouzejí, probudit se chtějí nebo se již probudili do “vyššího vědomí” a říkáte si: Tak, skvělý. A jak si to mám udržet? A co teď s tím? Co se vlastně ode mě očekává? S kým si o tom všem můžu promluvit? Jak to vše můžu dál rozvíjet? A další a další otázky. S probuzením se totiž teprve ptát začínáme. 
Naším záměrem a cílem je PROPOJENÍ. Budeme propojovat všechny naše části do komplexní Bytosti – a také se propojovat jako zářivé bytosti v těle, kterými všichni jsme. V lehkosti, s radostí a hravostí, které jsou světelným bytostem tolik vlastní. O moc lepší způsob transformace a integrace než těžké a hutné energie, které tu na Zemi ještě stále jsou a určují způsob našich životů. 
JEDEME V CYKLECH
Ten nejkratší trvá týden. Ten nejdelší trvá 3 měsíce. Budete si ho moci pořídit najednou nebo po měsíčních platbách. 
Obsah vám potom zůstane v členské platformě, kde vám k němu zůstane stálý přístup. Takže nikam nezmizí, budete ho mít pro sebe a moct si ho pouštět znovu a znovu.

 

25

VÍM, ŽE CHCI 3 měsíční program "VĚDOMÁ MYSL - Z NEVĚDOMÍ DO VĚDOMÍ" s podporou a objednávám si ho ihned zde:

Obsah programu

1x za cyklus / čtvrt roku

 🌟 na začátku cyklu CHANNELING, nejčastěji v podobě channelované meditace, kde promluví světelné Bytosti se Světlem, se Zdrojem přímo k vám. A bude tak na vás pracováno i energeticky, na postupném propojování všech vašich těl a částí.
🌟 společný TÝDEN S VIP HOSTEM – celý týden s vámi pobyde vyjímečná žena či muž, kteří vám představí sebe a své schopnosti, budou pro vás mít připravený i nějaký konkrétní postup, techniku, úkol. To, co umí, přinesou pro vás, ať si můžete vyzkoušet a objevit mnohem více
🌟 na konci cyklu si dáme SPOLEČNÝ ZOOM, prostor pro otázky a odpovědi, které vám ráda s mým světelným týmem zodpovím. Ale hlavně pro INTEGRACI všeho, na čem jsme po celé 3 měsíce společně pracovali. S největší pravděpodobností promluví i světelné bytosti, protože se to stává už pravidlem.
 

1x za měsíc

🌟 magická MANTRA na měsíc a způsob, kterým máte s touto mantrou po celý měsíc pracovat, upevňovat, pozorovat a integrovat do svého běžného života.
🌟 CHANNELOVANÉ POSELSTVÍ – bude přímo pro skupinu, většinou v psané formě a budeme mluvit i o tom, k čemu nás Světlo a bytosti zvou a jak to zabudovat do normálního života
🌟 VLÁKNO Q&A – váš prostor na otázky a odpovědi

průběžně

příspěvky a videa, která přijdou impulsivně a okamžitě a budou reagovat na potřebu skupiny i jednotlivců, ať je ten vývoj víc hravý a laskavý. Nechceme, aby to byla dřina. I když pokud si zvolíte, můžete mít i to. Svobodná volba vždy vítězí.
💎
dotazník
chystám i menší soutěž o volnou konzultaci se mnou v Akáše skrze channeling
💎
tajemství: občas se u mě při konzultacích projevuje i světelný jazyk, tak se nelekněte, jestli na vás při channelování začnu mluvit jinak než česky. Vibrace a vědomí si vždy volí tu nejjednodušší cestu, jak posunout lidské bytosti. A někdy to, že mluvím naším jazykem, natolik zaměstnává naši mysl, že zapomínáme přijímat láskyplnou transformaci, tedy to, jak je na nás pracováno “za těmi slovy”.

Program & Klub v jednom

JE TO PROGRAM a JE TO KLUB. Je na 3 měsíce, ale podpora celých 6 měsíců. 
 
Samozřejmě vám všechny materiály, videa, channelingy i meditace zůstanou ve vaší členské platformě a budete k nim mít stále přístup. 
V podpůrné fb skupině ale tvoříme všichni společně. 
A co potom? Můžete si celý program opakovat, kolikrát chcete. Channelingy mají tu schopnost, že jsou namluvené a působí ve vrstvách. Nebo můžete přejít na delší a ještě hlubší a více a komplexnější transformaci na „Cestě celistvé zářivé Bytosti“ 
Kdo ví, co pro nás Existence, Vesmír, Zdroj, Světlo a naše Duše chystají?
🌳
I mně se vše otevírá postupně, přichází to tak, jak se přidávají další a další členové a tím rozšiřujeme i program i jejich a naše Pole působnosti. A taky už chápu, proč mě to nenechal můj světelný tým nabízet za nižší cenu. 
 

OBJEDNÁVKA 3 měsíčního programu "VĚDOMÁ MYSL"

Nezapomeňte v prodejním formuláři v pravém horním rohu zvolit měnu Kč nebo EUR, ve které chcete platit. Pokud chcete službu platit na splátky, zvolíte si tuto možnost ve formuláři dole pod Shrnutí objednávky – políčko „Koupit na splátky“.

Chci 3 měsíční program "VĚDOMÁ MYSL - Z NEVĚDOMÍ DO VĚDOMÍ" s podporou

CZ / EUR

3 MĚSÍCE

36 600,- Kč / 1 520 €

3 x 12 200,- Kč / 3x 507 €

JE TENO PROGRAM PRO VÁS ZATÍM MOC? 
🌳
Je pro vás tento program zatím moc? Moc dlouhý, moc hluboký, moc transformační? Přesto vás láká channeling, světelné Bytosti, energie a Vědomí Zdroje? Pak můžete zatím vstoupit do našeho FunKlubu – „FunKlub Vědomých Bytostí“, kde se vše děje postupně, plynule, zlehka a Pole je přitom také plné vysokého vědomí Světla, světelných bytostí a energie Zdroje – ZDE.

Chcete o novinkách vědět včas?

Logo_DNA1 (1)

Nevím, jestli vnímáte ten velký nárůst energie a radosti, ale já už vidím ty potenciály nás jako velkých Bytostí v lidském těle už v tomto životě.
A ta vize se mi fakt moc líbí.
Je prostě nádherná.

Přes formulář si můžete napsat o informace, až budu otevírat na „Den otevřených dveří“, přijďte se juknout. Pustím vás sice jen za dveře, ne dál, ale i tam je co k vidění. I tam můžete cítit ty vůně a čistotu, která je uvnitř našeho klubu. I tam vám bude dáno cosi pocítit a uvidět. Jste vítáni. 

Potřebujete pomoci s objednávkou? 

 Napište mi na e-mail: ja.jsem@pavlacristal.cz

Přejít nahoru