Vítej v programu

VĚDOMÁ MYSL

Vítej, milovaná lidská bytosti v tomto programu. 

Kde začít? 

Stejně tak by se tento první modul mohl jmenovat „JÁ“ nebo „VŠECHNA MOJE JÁ“.  

Obsahujeme mnohá „Já“, některá jsou pravdivá, ale mnohá z nich jsme si vytvořili časem. V dětství, v minulých zkušenostech, zkrátka kdekoliv. Jsou to naše masky. A tyto masky pravdivé nejsou. Možná nám kdysi zachránili naše nepříjemné pocity, ale od té doby nás tíží, protože zakrývají to, kdo opravdu jsme. 

Jako první se proto hlásí o slovo všechna naše skutečná „Já“, ukrytá pod těmito maskami. Jak vypadají? No, nejsou vidět. Jsou dokonale přikryta stíny a tmou, tedy jak tomu říkají lidé – temnotou a stíny. Je to dokonalé krytí, protože z té tmy a stínů jde tak velký strach nebo odpor, že zaručuje, že se tam opravdu dobrovolně sami „nikdy“ nepodíváme. 

Opravdu nikdy? 

Jsem opravdu velmi šťastná, že můžu být součástí této tvé cesty sebe-objevování, která začíná právě vyprázdněním naší nádoby – naší mysli. Musíme projít všechny ty děsy a stíny znovu a znovu? Ne, určitě nemusíme. Musíme je vyprázdnit? Ano, pokud chceme být sami sebou, autentičtí, pravdiví, čitelní a viditelní. Proto jako první pocity, které můžeš ucítit, jsou právě strachy. Ale pokud s nimi počítáš, zase tě tolik nepřekvapí. Co následuje po nich? Když dokážeš jít i přes tyto své strachy, přicházíš k sebe poznávání. K poznávání právě těch odmítnutých, tedy velmi nedovyživených částí sebe sama. A přichází SEBEPŘIJETÍ. Postupně nebo zcela, vyber si. 

Co ti to přinese? 

SEBEPOZNÁNÍ

Jak jinak chceš konečně s úlevou říct: 

„VÍM, KDO JSEM A ČEHO JSEM SCHOPNÁ/ SCHOPNÝ.“ 

1. Modul

cyklus1

"OTEVŘENÍ"

2. Modul

cyklus2

"ZÁMĚR"

3. Modul

"AKTIVACE"

"CHANNELINGY"

"BONUSY"

Pavla IŠARAS & Cristal
Přejít nahoru