S láskou vedené Meditace

 Už jako malá holka jsem chtěla, aby všichni lidé mohli zažít své Vyšší Vědomí, jeho krásu, majestátnost, velikost a opravdovost. Nikdo mi ale ten úžasný svět nevěřil. Ale dnes je doba, kdy po něm začínají všichni toužit. A já vím, jak snadné to může být a jak moc toto spojení pomáhá v každodenním životě. 

Meditace ke stažení zdarma

Meditace, které jsou zdarma, jsou DARem jako poděkování vám – za to, že jste se vydali na tuto cestu se mnou. Vždy jsem chtěla, aby mohli všichni „ochutnat“ tu nádhernou energii pohody, míru, Lásky, pokoje, podpory a Světla, kterou já procházím a teď už i žiju každý den. Stala se totiž moji součástí. 

Přeji vám všem, ať i vy jdete svoji vlastní cestu v lehkosti a v radosti, s touto nádhernou oporou a podporou každý svůj den na Zemi. 

„VY PŘINÁŠÍTE TU ZMĚNU, NE NOVÝ ROK 2023“ (ani další nové roky)

ZNÁTE SVÉ SCHOPNOSTI, SVOU VELIKOST? VÍTE, CO VŠE DOKÁŽETE A CO UŽ NA ZEMI DĚLAT NEMUSÍTE? CHCETE DOVOLIT ENERGII NÁDHERNÉHO VĚDOMÍ AKÁŠICKÝCH BYSTOSTÍ, ABY VÁS OBJALA A PODPOROVALA VÁS?

Při rozhovoru o Akáše přišla nečekaně channelovaná meditace od Akášických mistrů a světelných bytostí … a pak (po nahrání rozhovoru) ještě něco navíc. Chtěla jsem to nechat být, ale jsou to prý tak důležité informace, že bytosti chtějí, aby je slyšeli všichni, koho jejich energie přivolá.
🤩
A TAK VZNIKLA TATO MEDITACE, která je podkreslena hudbou, aby se vám lépe poslouchala. Trvá necelých 18 minut (co vše zvládnete v běžném dnu za 18 minut?). Můžete si ji také stáhnout do svého mobilu nebo PC nebo tabletu a pouštět si ji opakovaně.
😇
Proč? Protože za všemi těmi slovy a důležitými informacemi je nádherná energie, energie od Akášických bytostí, láskyplná energie Zdroje. Protože tato energie vás „dopuje“ energií a objímá a vyživuje a uklidňuje a zvyšuje vaše vibrace, přináší klid a nebo dojetí. Přináší to, co pro každého z nás tyto bytosti mají.

ZNÁTE SVÉ PRŮVODCE? CHTĚLI BYSTE JE VNÍMAT? CÍTIT? DOTKNOUT SE JICH? UŽÍVAT SI NÁDHERNOU A LÉČIVOU ENERGII JEDNOTY I PO TOMTO SETKÁNÍ?

Proč průvodci? Průvodci jsou částí našeho Vyššího vědomí, které při nás stojí od narození a jsou nám ku pomoci. Nesou celou tíhu našich těžkých a negativních zkušeností, abychom mohli tady na Zemi žít a chodit s větší lehkostí. Tu tíhu bychom sami neunesli. Jsou naši nejbližší pomocníci, můžeme je požádat o pomoc s čímkoliv, co nás trápí nebo co chceme posunout nebo vyřešit. 

Pojďte se potkat se svými průvodci „za závojem“, energetikém prostoru Kvantového Pole, odkud přicházejí oni a vlstně i my. V meditacích s energií Mistrů i Gaii a celé Jednoty i Zdroje s poděkováním a požehnáním. 

Meditace k hlubším prožitkům

Meditace jsou vedené. Velmi snadno se dostanete do meditační hladiny vědomí, protože v těchto meditacích drží za vás prostor i energii Vyšší vědomí, Mistři, Vesmír, Jednota (nazývejte, jak je libo), kteří vás po této cestě ochraňují a provázejí jejich jemnou, laskavou, láskyplnou a vlídnou energií. Je to jejich nádherný dar, dar pro nás, pro lidstvo.


Meditace doporučuji poslouchat opakovaně, čím vícekrát opakujete setkávání v kvantovém poli, tím snadnější pro vás bude nechat se vést vaším Vyšším vědomím v běžném životě, pokud to tak budete chtít. Tím hlouběji také můžete ve svých prožitcích jít, pokud si to tak zvolíte. 

Meditace „Světelná cesta PŘÍBĚH TVÉ DUŠE“ 

Pojď se vydat do Chrámu tvé Duše … nebo až k samotnému Zdroji. Objevíme, jak nádherná a velkolepá Bytost opravdu jsi. 

Pojď nejen s tvými průvodci vydat na tuto nádhernou objevnou cestu. A věz, že na ní objevíš nejen svoji Duš, ale mnohem, mnohem víc. 

Tato skvostná, nádherná, všenaplňující SVĚTELNÁ CESTA je příběh o tobě, o tvém zrození, o tvém bytí a tvoření. A také o tajemství tvoření a stvoření ve Světle. Je to nádherný, velmi silný OSOBNÍ PŘÍBĚH TVÉ DUŠE, tvé Bytosti. Ještě dříve, než byla stvořena Tvůrci do jemnohmoty. 

MEDITACE NA UZDRAVENÍ STRACHU 

je namluvena pro Mistrovské léčení na dálku, ale i pro ty, kdo se rozhodli vyčistit své tělo a podvědomí od uložených strachů. Rozpustíme ty malé i ty velké, nové i dávné – bez toho, aniž byste jimi museli procházet. 

MEDITACE „SPLYNUTÍ SE SVÝM VYŠŠÍM JÁ“ 

Naučte se napojit na své Vyšší Vědomí a vždy tak budete znát pro sebe tu nejlepší odpověď a radu na jakoukoliv vaši otázku nebo problém. V meditaci je nádherná a hluboká energie Vyššího vědomí i hluboké uvolnění. 

Vezmeme vás  zlehka do meditačního stavu téměř bez vašeho úsilí. Stačí jen dýchat, poslouchat, uvolnit se a vnímat … 

Deníky a e-booky

Deník "Já jsem dokonalé zdraví"

          DENÍK PRO VAŠE ZDRAVÍ, CELKOVOU POHODU … I TRANSFORMACI

                                       … pokud si to vyberete.

Chcete podpořit své zdraví a celkovou pohodu nebo být k sobě laskaví při procházení transformací? Vytvořili jsme pro vás tento úžasný deník, který vás provází každý den po dobu 105 dnů. Každý den, klidně i týden i měsíce dopředu, si tak budete sami tvořit své zdraví a situace, které chcete zažívat a pocity, které chcete cítit. Nebo způsob, kterým je chcete prožít.  Při tomto tvoření vás povedu, pomůžu vám zformulovat, jakým způsobem Deník vyplňovat, aby vám sloužil co nejlépe. K transformaci vám pomohou i dýchací cvičení, cvičení pro ovládnutí myšlenek a silné mantry dávných Mistrů. 

Před prvním vyplňováním deníku si zavoláme, abych vás vedla detailně a k vašemu nejvyššímu dobru, zdraví a pohody. Každý den vás budu podporovat pomocí tohoto deníku, ze kterého jsem opravdu hodně nadšená, posíláním léčivé a transformační energie pro vaše tělo i do situací, které vás čekají a také do vašich větších a největších záměrů.

Nebuďte už na to sami. 

Pojďme spolutvořit váš nový život. 

E-book "Když se potká mysl s duší" ke stažení zdarma

                          E-book je tu pro vás ke stažení zDARma 

„Když se potká mysl s duší“ aneb „Jak jsem změnila bez-moc a ne-moc v moc a jak vy můžete také“

Taky vás někdy „napadají“ myšlenky, které se vám nelíbí? Hádejte, co: Nejsou vaše!!! Ale můžete si s nimi život buď sami tvořit nebo ho ničit. Stejně, jako chlápek z mého příběhu… kousek od jednoho z mostů v Praze. 
V tomto e-booku najdete nejen velmi zajímavý příběh, ale také zajímavý pohled na to, proč nám pořád dokola chodí myšlenky, které nechceme a taky návod, jak to změnit rychle a jednoduše, teď a tady. 

Mysl využívá toho, že „nedáváme pozor“ a místo toho, abychom si řídili svůj život, jedeme jen tak NA AUTOMAT.
 
Řekla jsem si, že to musí vědět a umět všichni. Všichni by měli žít bez dramatu a v radosti. Tam je totiž uložené naše zdraví.

 

S láskou a úctou k životu a Existenci...

Pavla C. Gondeková, l. p. 2021

Přejít nahoru