S láskou vedené Meditace

 Už jako malá holka jsem chtěla, aby všichni lidé mohli zažít své Vyšší Vědomí, jeho krásu, majestátnost, velikost a opravdovost. Nikdo mi ale ten úžasný svět nevěřil. Ale dnes je doba, kdy po něm začínají všichni toužit. A já vím, jak snadné to může být a jak moc toto spojení pomáhá v každodenním životě. 

Meditace ke stažení zdarma

Meditace, které jsou zdarma, jsou DARem jako poděkování vám – za to, že jste se vydali na tuto cestu se mnou. Vždy jsem chtěla, aby mohli všichni „ochutnat“ tu nádhernou energii pohody, míru, Lásky, pokoje, podpory a Světla, kterou já procházím a teď už i žiju každý den. Stala se totiž moji součástí. 

Přeji vám všem, ať i vy jdete svoji vlastní cestu v lehkosti a v radosti, s touto nádhernou oporou a podporou každý svůj den na Zemi. 

„VY PŘINÁŠÍTE TU ZMĚNU, NE NOVÝ ROK 2023“ (ani další nové roky)

ZNÁTE SVÉ SCHOPNOSTI, SVOU VELIKOST? VÍTE, CO VŠE DOKÁŽETE A CO UŽ NA ZEMI DĚLAT NEMUSÍTE? CHCETE DOVOLIT ENERGII NÁDHERNÉHO VĚDOMÍ AKÁŠICKÝCH BYSTOSTÍ, ABY VÁS OBJALA A PODPOROVALA VÁS?

Při rozhovoru o Akáše přišla nečekaně channelovaná meditace od Akášických mistrů a světelných bytostí … a pak (po nahrání rozhovoru) ještě něco navíc. Chtěla jsem to nechat být, ale jsou to prý tak důležité informace, že bytosti chtějí, aby je slyšeli všichni, koho jejich energie přivolá.
🤩
A TAK VZNIKLA TATO MEDITACE, která je podkreslena hudbou, aby se vám lépe poslouchala. Trvá necelých 18 minut (co vše zvládnete v běžném dnu za 18 minut?). Můžete si ji také stáhnout do svého mobilu nebo PC nebo tabletu a pouštět si ji opakovaně.
😇
Proč? Protože za všemi těmi slovy a důležitými informacemi je nádherná energie, energie od Akášických bytostí, láskyplná energie Zdroje. Protože tato energie vás „dopuje“ energií a objímá a vyživuje a uklidňuje a zvyšuje vaše vibrace, přináší klid a nebo dojetí. Přináší to, co pro každého z nás tyto bytosti mají.

ZNÁTE SVÉ PRŮVODCE? CHTĚLI BYSTE JE VNÍMAT? CÍTIT? DOTKNOUT SE JICH? UŽÍVAT SI NÁDHERNOU A LÉČIVOU ENERGII JEDNOTY I PO TOMTO SETKÁNÍ?

Proč průvodci? Průvodci jsou částí našeho Vyššího vědomí, které při nás stojí od narození a jsou nám ku pomoci. Nesou celou tíhu našich těžkých a negativních zkušeností, abychom mohli tady na Zemi žít a chodit s větší lehkostí. Tu tíhu bychom sami neunesli. Jsou naši nejbližší pomocníci, můžeme je požádat o pomoc s čímkoliv, co nás trápí nebo co chceme posunout nebo vyřešit. 

Pojďte se potkat se svými průvodci „za závojem“, energetikém prostoru Kvantového Pole, odkud přicházejí oni a vlstně i my. V meditacích s energií Mistrů i Gaii a celé Jednoty i Zdroje s poděkováním a požehnáním. 

Meditace k hlubším prožitkům

Meditace jsou vedené. Velmi snadno se dostanete do meditační hladiny vědomí, protože v těchto meditacích drží za vás prostor i energii Vyšší vědomí, Mistři, Vesmír, Jednota (nazývejte, jak je libo), kteří vás po této cestě ochraňují a provázejí jejich jemnou, laskavou, láskyplnou a vlídnou energií. Je to jejich nádherný dar, dar pro nás, pro lidstvo.


Meditace doporučuji poslouchat opakovaně, čím vícekrát opakujete setkávání v kvantovém poli, tím snadnější pro vás bude nechat se vést vaším Vyšším vědomím v běžném životě, pokud to tak budete chtít. Tím hlouběji také můžete ve svých prožitcích jít, pokud si to tak zvolíte. 

Meditace + channeling + světelný kód
"Lví brána a proud života"

 

Meditace + channeling + světelný kód + pracovní listy   „LVÍ BRÁNA A PROUD ŽIVOTA“ 

Naše Bytost, naše duše, se po většinu času bezstarostně vznáší někde v éteru. V poslední době ale touží, víc než kdy jindy, prostoupit i do této reality – laskavě, v lehkosti a zcela. A to vyžaduje nejen pevné rozhodnutí, ale také vnitřní sílu a ty správné průvodce. I to se může dít mnoha způsoby – buď dramaticky nebo laskavě. Vždy záleží na tom, jak se rozhodneme a co si zvolíme. 

Pravdou však je, že naše duše už nechce čekat a proto na nás jemně tlačí, abychom ji také vpustili do tohoto života

Proto jsem vděčná, že jsem mohla přinést tuto nádhernou cestu přímo do proudu života, díky portálu Lví brány. 

Pojď se vydat na nádhernou šamanskou cestu, po boku svých lvích průvodců, strážného anděla až ke světelné pyramidě a zažij ten zázrak, jaké to je, stoupnout si do živoucího proudu nádherného světla, krystalicky čistého proudu vědomí života a lásky Zdroje a tvé duše. 

Tentokrát je jako DAR součástí balíčku meditace také Channeling (od světelných bytostí nejen k tématu karmy a těžkosti našich životů), pracovní listy – jako text po meditaci a nádherný a zatím nejsilnější a nejkomplexnější světelný symbol 

 

Meditace "Odpuštění"

Meditace „ODPUŠTĚNÍ“ 

Odpustit není snadné, ale je to zásadní pro náš vnitřní klid a harmonii. Odpustíme-li postupně každému ve svém životě, včetně a především nám samotným, spadne velká tíha z našeho podvědomí i z fyzického těla. Už jen to přece stačí jako důvod k tomu to alespoň zkusit. 

Pojď se vydat na nádhernou cestu do nitra pralesa, kde potkáš nejen svého anděla strážného, očistný vodopád, ale hlavně ty, se kterými si potřebuješ odpustit nebo jen prostě pustit to, co tě s nimi váže a nenechává tě jít dál a vyrůst nebo vyvíjet se. 


Světelná cesta "Příběh tvé duše"

Meditace „Světelná cesta PŘÍBĚH TVÉ DUŠE“ 

Pojď se vydat do Chrámu tvé Duše … nebo až k samotnému Zdroji. Objevíme, jak nádherná a velkolepá Bytost opravdu jsi. 

Pojď nejen s tvými průvodci vydat na tuto nádhernou objevnou cestu. A věz, že na ní objevíš nejen svoji Duš, ale mnohem, mnohem víc. 

Tato skvostná, nádherná, všenaplňující SVĚTELNÁ CESTA je příběh o tobě, o tvém zrození, o tvém bytí a tvoření. A také o tajemství tvoření a stvoření ve Světle. Je to nádherný, velmi silný OSOBNÍ PŘÍBĚH TVÉ DUŠE, tvé Bytosti. Ještě dříve, než byla stvořena Tvůrci do jemnohmoty. 

Meditace "Uzdravení strachu"

MEDITACE NA UZDRAVENÍ STRACHU 

je namluvena pro Mistrovské léčení na dálku, ale i pro ty, kdo se rozhodli vyčistit své tělo a podvědomí od uložených strachů. Rozpustíme ty malé i ty velké, nové i dávné – bez toho, aniž byste jimi museli procházet.

Při této meditaci lidé často usínají. Při této meditaci to ale nevadí, vše se děje ať už spíte nebo bdíte. Důležité je dát dopředu souhlas s uzdravením od strachu. 

Nejčastěji se tato meditace používá při večerním léčení s Mistry a andělském léčení na dálku.  

Meditace "Splynutí se svým Vyšším Já"

MEDITACE „SPLYNUTÍ SE SVÝM VYŠŠÍM JÁ“ 

Naučte se napojit na své Vyšší Vědomí a vždy tak budete znát pro sebe tu nejlepší odpověď a radu na jakoukoliv vaši otázku nebo problém. V meditaci je nádherná a hluboká energie Vyššího vědomí i hluboké uvolnění. 

Vezmeme vás  zlehka do meditačního stavu téměř bez vašeho úsilí. Stačí jen dýchat, poslouchat, uvolnit se a vnímat … 

Přejít nahoru