S láskou vedené Meditace

 Už jako malá holka jsem chtěla, aby všichni lidé mohli zažít své Vyšší Vědomí, jeho krásu, majestátnost, velikost a opravdovost. Nikdo mi ale ten úžasný svět nevěřil. Ale dnes je doba, kdy po něm začínají všichni toužit. A já vím, jak snadné to může být a jak moc toto spojení pomáhá v každodenním životě. 

Meditace ke stažení zdarma

Meditace, které jsou zdarma, jsou DARem jako poděkování vám – za to, že jste se vydali na tuto cestu se mnou. Vždy jsem chtěla, aby mohli všichni „ochutnat“ tu nádhernou energii pohody, míru, Lásky, pokoje, podpory a Světla, kterou já procházím a teď už i žiju každý den. Stala se totiž moji součástí. 

Přeji vám všem, ať i vy jdete svoji vlastní cestu v lehkosti a v radosti, s touto nádhernou oporou a podporou každý svůj den na Zemi. 

ZNÁTE SVÉ PRŮVODCE? CHTĚLI BYSTE JE VNÍMAT? CÍTIT? DOTKNOUT SE JICH? UŽÍVAT SI NÁDHERNOU A LÉČIVOU ENERGII JEDNOTY I PO TOMTO SETKÁNÍ?

Proč průvodci? Průvodci jsou části našeho Vyššího vědomí, které při nás stojí od narození a jsou nám ku pomoci. Nesou celou tíhu našich těžkých a negativních zkušeností, abychom mohli tady na Zemi žít a chodit. Tu tíhu bychom sami neunesli. Jsou naši nejbližší pomocníci, můžeme je požádat o pomoc s čímkoliv, co nás trápí nebo co chceme vyřešit. 
Pojďte se potkat se svými průvodci „za závojem“ ,  energetickém, kvantovém poli, odkud pocházejí oni a vlastně i my – v meditaci s energií Mistrů i Gaii a celé Jednoty i Zdroje s poděkováním a požehnáním

Meditace k hlubším prožitkům

Meditace jsou vedené. Velmi snadno se dostanete do meditační hladiny vědomí, protože v těchto meditacích drží za vás prostor i energii Vyšší vědomí, Mistři, Vesmír, Jednota (nazývejte, jak je libo), kteří vás po této cestě ochraňují a provázejí jejich jemnou, laskavou, láskyplnou a vlídnou energií. Je to jejich nádherný dar, dar pro nás, pro lidstvo.


Meditace doporučuji poslouchat opakovaně, čím vícekrát opakujete setkávání v kvantovém poli, tím snadnější pro vás bude nechat se vést vaším Vyšším vědomím v běžném životě, pokud to tak budete chtít. Tím hlouběji také můžete ve svých prožitcích jít, pokud si to tak zvolíte. 

MEDITACE NA UZDRAVENÍ STRACHU je namluvena pro Léčení s Mistry na dálku, ale i pro ty, kdo se rozhodli vyčistit své tělo i své podvědomí od uložených strachů – malých i větších, nových i dávných –  bez toho, aniž byste jimi museli procházet.

Naučíte se napojit na své Vyšší Vědomí vždy tak budete znát pro sebe tu nejlepší odpověď a radu na jakoukoliv vaši otázku nebo problém. V meditaci je nádherná a hluboká energie Vyššího vědomí i hluboké uvolnění. 

Vezme vás zlehka do meditačního stavu téměř bez vašeho úsilí. Stačí jen dýchat, poslouchat a vnímat… 

Deníky a e-booky

Deník "Já jsem dokonalé zdraví"

          DENÍK PRO VAŠE ZDRAVÍ, CELKOVOU POHODU … I TRANSFORMACI

                                       … pokud si to vyberete. 

Chcete podpořit své zdraví a celkovou pohodu nebo být k sobě laskaví při procházení transformací? Vytvořili jsme pro vás tento úžasný deník, který vás bude provázet každý den – každý den (klidně i týden i měsíce dopředu) si tak budete sami tvořit své zdraví a situace, které chcete zažívat. Nebo způsob, kterým je chcete prožít. 

Při tomto tvoření vás povedu, pomůžu vám zformulovat, jakým způsobem Deník vyplňovat, aby vám sloužil co nejlépe. K transformaci vám pomohou i dýchací cvičení, cvičení pro ovládnutí myšlenek i silné mantry dávných Mistrů.

Před vaším prvním vyplňováním deníku si zavoláme, abych vás vedla detailně a k vašemu nejvyššímu dobru, zdraví a pohody. Každý den vás budu podporovat pomocí tohoto deníku (ze kterého jsem opravdu hodně nadšená!) posíláním léčivé a transformační energie pro vaše tělo i do situací, které vás čekají a také do vašich větších a největších záměrů. 


Nebuďte už na to sami!
Pojďme spolu tvořit váš nový život! 
 

E-book "Když se potká mysl s duší" ke stažení zdarma

                          E-book je tu pro vás ke stažení zDARma 

„Když se potká mysl s duší“ aneb „Jak jsem změnila bez-moc a ne-moc v moc a jak vy můžete také“

Taky vás někdy „napadají“ myšlenky, které se vám nelíbí? Hádejte, co: Nejsou vaše!!! Ale můžete si s nimi život buď sami tvořit nebo ho ničit. Stejně, jako chlápek z mého příběhu… kousek od jednoho z mostů v Praze. 
V tomto e-booku najdete nejen velmi zajímavý příběh, ale také zajímavý pohled na to, proč nám pořád dokola chodí myšlenky, které nechceme a taky návod, jak to změnit rychle a jednoduše, teď a tady. 

Mysl využívá toho, že „nedáváme pozor“ a místo toho, abychom si řídili svůj život, jedeme jen tak NA AUTOMAT.
 
Řekla jsem si, že to musí vědět a umět všichni. Všichni by měli žít bez dramatu a v radosti. Tam je totiž uložené naše zdraví.

 

S láskou a úctou k životu a Existenci...

Pavla C. Gondeková, l. p. 2021