S láskou vedené Meditace

 Už jako malá holka jsem chtěla, aby všichni lidé mohli zažít své Vyšší Vědomí, jeho krásu, majestátnost, velikost a opravdovost. Nikdo mi ale ten úžasný svět nevěřil. Ale dnes je doba, kdy po něm začínají všichni toužit. A já vím, jak snadné to může být a jak moc toto spojení pomáhá v každodenním životě. 

Channelované meditace dávají meditacím širší a hlavně hlubší rozměr. Mimo slova na vás působí to nejvyšší a nejčistší vědomí Světla a bytostí Vědomí Zdroje. Přeji vám všem, ať i vy jdete svoji vlastní cestu v lehkosti a v radosti, s touto nádhernou světelnou oporou a podporou každý svůj den na Zemi. 

Meditace k hlubším prožitkům

Meditace jsou vedené. Velmi snadno se dostanete do meditační hladiny vědomí, protože v těchto meditacích drží za vás prostor i energii Vyšší vědomí, Mistři, Vesmír, Jednota (nazývejte, jak je libo), kteří vás po této cestě ochraňují a provázejí jejich jemnou, laskavou, láskyplnou a vlídnou energií. Je to jejich nádherný dar, dar pro nás, pro lidstvo.


Meditace doporučuji poslouchat opakovaně, čím vícekrát opakujete setkávání v kvantovém poli, tím snadnější pro vás bude nechat se vést vaším Vyšším vědomím v běžném životě, pokud to tak budete chtít. Tím hlouběji také můžete ve svých prožitcích jít, pokud si to tak zvolíte. 

Z JAKÝCH CHANNELOVANÝCH MEDITACÍ A SVĚTELNÝCH CEST SI MŮŽETE VYBRAT? 

 

channelovaná meditace

Poselství Zdroje & světelný symbol

Meditace Poselství Zdroje & Světelný symbol pro ukotvení esence tvé duše v těle

Toto silné a krásné poselství i světelný symbol mi přišly v předvečer svátku Beltain, přímo ze Zdroje. Říkám silné poselství proto, že energie, která ke mně pomalu přicházela, byla tak silná, že jsem se musela posadit. A pak už mi přicházely jen velmi jasné a striktní instrukce. A tak je tu krásná, silná meditace (cca 35 min) a velmi silný světelný symbol, který vyzařuje čistou energii Zdroje. Je to taaaaaaak krásný!!

 

channelovaná meditace

Ukončení karmy - přechod do nové energie

Meditace UKONČENÍ KARMY“ – přechod ze staré energie do nové  

Tato meditace přišla do Světelného Klubu v listopadu. Světelné bytosti ji chtěly přinést ale pro víc lidí. Opuštění karmické cesty je právě v této době nesmírně důležitá. Karma byla naší osobní volbou v dobách, kdy jsme na Zemi byli bez zkušeností a bez akášických vzpomínek na život ve 3.dimenzi. VLastně jsme byli připraveni si je teprve vytvořit. Jenomže to, kam jsme své zkušenosti dokázali dovézt, je chvílemi dost šílené. Oko za oko, zub za zub, všechno musíš vyrovnat, i když se to stalo stovky a tisíce let dávno ….  FAKT NEEEEE! Světelné bytosti o tom přinesly mnoho poselství a channelingů. Teď přišly s meditací, která je také channelovaná od bytostí Světla a je tu pro všechny, kdo KONEČNĚ pochopili, že život není o dramatu, ale že jsme tu proto, abychom si vzpomněli na svou celistvost a vraceli se k ní tady, na Zemi, ve 3. až 5. dimenzi. CO SI VYBÍRÁŠ TY? 

Meditace + channeling + světelný kód
"Lví brána a proud života"

 

Meditace + channeling + světelný kód + pracovní listy   „LVÍ BRÁNA A PROUD ŽIVOTA“ 

Naše Bytost, naše duše, se po většinu času bezstarostně vznáší někde v éteru. V poslední době ale touží, víc než kdy jindy, prostoupit i do této reality – laskavě, v lehkosti a zcela. A to vyžaduje nejen pevné rozhodnutí, ale také vnitřní sílu a ty správné průvodce. I to se může dít mnoha způsoby – buď dramaticky nebo laskavě. Vždy záleží na tom, jak se rozhodneme a co si zvolíme. 

Pravdou však je, že naše duše už nechce čekat a proto na nás jemně tlačí, abychom ji také vpustili do tohoto života

Proto jsem vděčná, že jsem mohla přinést tuto nádhernou cestu přímo do proudu života, díky portálu Lví brány. 

Pojď se vydat na nádhernou šamanskou cestu, po boku svých lvích průvodců, strážného anděla až ke světelné pyramidě a zažij ten zázrak, jaké to je, stoupnout si do živoucího proudu nádherného světla, krystalicky čistého proudu vědomí života a lásky Zdroje a tvé duše. 

Tentokrát je jako DAR součástí balíčku meditace také Channeling (od světelných bytostí nejen k tématu karmy a těžkosti našich životů), pracovní listy – jako text po meditaci a nádherný a zatím nejsilnější a nejkomplexnější světelný symbol 

 

Meditace "Odpuštění"

Meditace „ODPUŠTĚNÍ“ 

Odpustit není snadné, ale je to zásadní pro náš vnitřní klid a harmonii. Odpustíme-li postupně každému ve svém životě, včetně a především nám samotným, spadne velká tíha z našeho podvědomí i z fyzického těla. Už jen to přece stačí jako důvod k tomu to alespoň zkusit. 

Pojď se vydat na nádhernou cestu do nitra pralesa, kde potkáš nejen svého anděla strážného, očistný vodopád, ale hlavně ty, se kterými si potřebuješ odpustit nebo jen prostě pustit to, co tě s nimi váže a nenechává tě jít dál a vyrůst nebo vyvíjet se. 


Světelná cesta "Příběh tvé duše"

Meditace „Světelná cesta PŘÍBĚH TVÉ DUŠE“ 

Pojď se vydat do Chrámu tvé Duše … nebo až k samotnému Zdroji. Objevíme, jak nádherná a velkolepá Bytost opravdu jsi. 

Pojď nejen s tvými průvodci vydat na tuto nádhernou objevnou cestu. A věz, že na ní objevíš nejen svoji Duš, ale mnohem, mnohem víc. 

Tato skvostná, nádherná, všenaplňující SVĚTELNÁ CESTA je příběh o tobě, o tvém zrození, o tvém bytí a tvoření. A také o tajemství tvoření a stvoření ve Světle. Je to nádherný, velmi silný OSOBNÍ PŘÍBĚH TVÉ DUŠE, tvé Bytosti. Ještě dříve, než byla stvořena Tvůrci do jemnohmoty. 

Meditace "Uzdravení strachu"

MEDITACE NA UZDRAVENÍ STRACHU 

je namluvena pro Mistrovské léčení na dálku, ale i pro ty, kdo se rozhodli vyčistit své tělo a podvědomí od uložených strachů. Rozpustíme ty malé i ty velké, nové i dávné – bez toho, aniž byste jimi museli procházet.

Při této meditaci lidé často usínají. Při této meditaci to ale nevadí, vše se děje ať už spíte nebo bdíte. Důležité je dát dopředu souhlas s uzdravením od strachu. 

Nejčastěji se tato meditace používá při večerním léčení s Mistry a andělském léčení na dálku.  

Meditace "Splynutí se svým Vyšším Já"

MEDITACE „SPLYNUTÍ SE SVÝM VYŠŠÍM JÁ“ 

Naučte se napojit na své Vyšší Vědomí a vždy tak budete znát pro sebe tu nejlepší odpověď a radu na jakoukoliv vaši otázku nebo problém. V meditaci je nádherná a hluboká energie Vyššího vědomí i hluboké uvolnění. 

Vezmeme vás  zlehka do meditačního stavu téměř bez vašeho úsilí. Stačí jen dýchat, poslouchat, uvolnit se a vnímat … 

Přejít nahoru