"Já jsem dokonalé zdraví"

ÚŽASNÝ DENÍK PRO VAŠE ZDRAVÍ
podpora po dobu 105 dnů

od Pavly Cristal

001_6533

Deník "Já jsem dokonalé zdraví"

Vítejte, milovaní, 

na stránce vašeho zdravého deníku „Já jsem dokonalé zdraví“ na každý den, 

díky kterému můžeme vaše tělo, mysl, podvědomí i vědomí uzdravovat po celou dobu, po celý den, kontinuálně.  

PROČ 105 DNŮ? 

Buňka se v těle dokáže obnovit po 3 měsících. Po této době se začíná uzdravování těla prohlubovat a bývá i klientem víc vnímáno a pociťováno na fyzické i mentální úrovni. 

3 měsíce jsou tak naprosto skvělá a dokonalá doba k hlubší a trvalé změně na úrovni fyzické i mentální, na úrovni podvědomí i vědomí, zkrátka na všech úrovních

Po 3 měsících se také mění záměry a přání pro tělo, mysl, duši i pro hojnost a je čas je obnovit, pozměnit nebo prohloubit.  

 

Při tomto tvoření vás povedu, pomůžu vám zformulovat, jakým způsobem Deník vyplňovat, aby vám sloužil co nejlépe. K transformaci vám pomohou i dýchací cvičení, cvičení pro ovládnutí myšlenek i silné mantry dávných Mistrů.  


Každý den vás budu podporovat pomocí tohoto deníku (ze kterého jsem opravdu hodně nadšená!) posíláním léčivé a transformační energie pro vaše tělo i do situací, které vás čekají a také do vašich větších a největších záměrů. Před vaším prvním vyplňováním deníku si zavoláme, abych vás vedla detailně a k vašemu nejvyššímu dobru, zdraví a pohody. 

Navíc jsem se rozhodla, že vám nabídnu jako dárek zDARma 1x týdně Večerní léčení s Mistry nebo Andělské léčení, které si objednáte zdarma tím, že mi napíšete SMS na telefon 737 715 754 „Prosím dnes o Andělské léčení/ Večerní léčení s Mistry“ a večer si lehnete ve 21:00 hod na lůžko a se zavřenýma očima vnímáte, jak vaše tělo reaguje na tuto krásnou a laskavou energii a jak se buňky radují.  


Nebuďte už na to sami!

Pojďme spolu tvořit váš nový život! 

S láskou a úctou k životu a Existenci...

(c) Pavla Crystal Gondeková, l. p. 2022

Přejít nahoru