Léčení těla

s Pavlou (a léčivou energií Mistrů a Zdroje)

   Jak probíhá léčení těla 

Při každém léčení je vám léčeno fyzické tělo, jeho orgány nebo ty části, které si přejete uzdravit. Buď osobně přijedete a účastníte se léčení přímo (55 minut) nebo léčíme na dálku (po.  celý měsíc) Léčení posouvá vaše tělo k většímu a stálejšímu zdraví, čistí jednotlivé orgány i celé tělo, lymfatické cesty i krev a žíly. Vrací do buněk přesně to, co v nich chybí v důsledku nerovnováhy v životě, v myšlení nebo ve stravování. 

Po každé terapii dostanete ode mne do vašeho hrnku (sklenice, lahve) váš Elixír (s informacemi pro vaše zdravé tělo, do kterého se načtou vždy znovu všechny informace do 10 vteřin po dolití pití do hrnku), proto si s sebou váš hrnek nebo lahev přivezte na každou terapii. 

Dostanete ode mne také harmonizační obrázky, které si vložíte podle návodu pod matraci – budou po celou noc doplňovat váš energetický deficit do všech buněk ve vašem těle. 

Dostanete také jeden harmonizační obrázek na ozdravování jídla, koupených potravin a pití. V žádném případě na něj nesmíte pokládat své léky z lékáren!!! (po 10 vteřinách z nich odejdou chemické látky, které nejsou čisté, přírodní). 

Jako doplnění vašeho léčení můžete využít také Večerní léčení s Mistry z Himalájí a dalších Mistrů (je součástí léčení na dálku), které umocňuje účinek uzdravování těla i psychiky. 

Vždy budete mít ode mě všechny instrukce pro vaše konkrétní uzdravování. 

Léčení - osobně

(55 minut)

Osobní terapie "Léčení těla"

   Terapie léčení těla 

probíhá 55 minut, kdy je vám léčeno fyzické tělo, jeho orgány nebo ty části, které si přejete uzdravit. V tomto případě osobně přijedete a účastníte se léčení přímo. Léčení posouvá vaše tělo k většímu a stálejšímu zdraví, čistí jednotlivé orgány i celé tělo, lymfatické cesty i žíly. Vrací do buněk přesně to, co v nich chybí v důsledku nerovnováhy v životě, v myšlení nebo ve stravování. 

+ k léčení si můžete dopřát i pravidelné Večerní léčení s Mistry, které umocní vaše léčení o doplnění energie přes noc (objednáváte si zvlášť). 

!! Důchodci platí 750,- Kč / terapii !!

Léčení - na dálku

(po dobu 1 měsíce)

MĚSÍČNÍ PÉČE - léčení těla na dálku + konzultace

  » Léčení celého těla na dálku (2x 40 min)

» Podpora (pomocí vašich SMS) a konzultace 30 min po každém léčení, kdy vytvoříme nový elixír do hrnku a lentilek (tic tac)

  » Podpora Večerním léčením s Mistry 4x

  »  Harmonizační obrázky  

Léčení je podmíněno pořízením a vypisováním zdravého deníku „Já jsem dokonalé zdraví“ na každý den, díky kterému můžeme léčit celou dobu, po celý den kontinuálně. Deník je vytvořen na 105 dnů kontinuálního léčení těla a posíláním do situací, aby byly oproštěny od všeho, co by vám mohlo způsobovat komplikace. Začnete tak tvořit celý svůj den podle svého přání. Brzy si ho už budete moci objednat i zde na stránkách. 

!! Doporučuji vřele doplnit léčení službou zde: „Vnitřní svět“ ke zjištění a vyléčení příčiny vaší nemoci jednou provždy. Vaše léčení se tím urychlí, zjednoduší a navíc se ve vás uvolní tlak, který vás už tak dlouho provází, aniž byste o něm věděli.

VEČERNÍ LÉČENÍ S MISTRY a HARMONIZAČNÍ OBRÁZKY

Vždy v úterý, čtvrtek a sobotu je možné přihlásit se na doplnění energie (nebo léčení) na dálku s Mistry z Himalájí a dalších nanebevzetých Mistrů, Bytostí Světla a Zdroje. 

Tuto službu lidé rádi využívají na léčení na dálku, umocnění samotné terapie nebo jen na doplnění energie. 

Od 21:00 hod léčíme až do rána. 

Služby Pavly Gondekové nenahrazují lékařskou péči.