Léčení těla

s Pavlou (a léčivou energií Mistrů a Zdroje)

Komplexní léčení na všech úrovních

Jak se to děje, jaká je ta energie, která uzdravuje a co všechno umí

   Jak probíhá léčení těla 

Při každém léčení je vám léčeno fyzické tělo, jeho orgány nebo ty části, které si přejete uzdravit. Buď osobně přijedete a účastníte se léčení přímo (55 minut) nebo léčíme na dálku (po.  celý měsíc) Léčení posouvá vaše tělo k většímu a stálejšímu zdraví, čistí jednotlivé orgány i celé tělo, lymfatické cesty i krev a žíly. Vrací do buněk přesně to, co v nich chybí v důsledku nerovnováhy v životě, v myšlení nebo ve stravování. 

Po každé terapii dostanete ode mne do vašeho hrnku (sklenice, lahve) váš Elixír (s informacemi pro vaše zdravé tělo, do kterého se načtou vždy znovu všechny informace do 10 vteřin po dolití pití do hrnku), proto si s sebou váš hrnek nebo lahev přivezte na každou terapii. 

Dostanete ode mne také harmonizační obrázky, které si vložíte podle návodu pod matraci – budou po celou noc doplňovat váš energetický deficit do všech buněk ve vašem těle. 

Dostanete také jeden harmonizační obrázek na ozdravování jídla, koupených potravin a pití. V žádném případě na něj nesmíte pokládat své léky z lékáren!!! (po 10 vteřinách z nich odejdou chemické látky, které nejsou čisté, přírodní). 

Jako doplnění vašeho léčení můžete využít také Večerní léčení s Mistry z Himalájí a dalších Mistrů (je součástí léčení na dálku), které umocňuje účinek uzdravování těla i psychiky. 

Vždy budete mít ode mě všechny instrukce pro vaše konkrétní uzdravování. 

Léčení - osobně

(55 minut)

Osobní terapie "Léčení těla"

   Terapie léčení těla 

probíhá 55 minut, kdy je vám léčeno fyzické tělo, jeho orgány nebo ty části, které si přejete uzdravit. V tomto případě osobně přijedete a účastníte se léčení přímo. Léčení posouvá vaše tělo k většímu a stálejšímu zdraví, čistí jednotlivé orgány i celé tělo, lymfatické cesty i žíly. Vrací do buněk přesně to, co v nich chybí v důsledku nerovnováhy v životě, v myšlení nebo ve stravování. 

+ k léčení si můžete dopřát i pravidelné Večerní léčení s Mistry, které umocní vaše léčení o doplnění energie přes noc (objednáváte si zvlášť). 

!! Důchodci platí jen 750,- Kč / terapii !!

Léčení - na dálku

(po dobu 1 měsíce)

MĚSÍČNÍ PÉČE - léčení těla na dálku + konzultace

  » Léčení celého těla na dálku (2x 40 min)

» Podpora (pomocí vašich SMS) a konzultace 30 min po obou léčení, kdy vytvoříme nový elixír do hrnku a lentilek (tic tac)

  » Podpora Večerním léčením s Mistry 4x

  »  Harmonizační obrázky  

Léčení je podmíněno pořízením a vypisováním zdravého deníku „Já jsem dokonalé zdraví“ na každý den, díky kterému můžeme léčit celou dobu, po celý den kontinuálně. Deník je vytvořen na 105 dnů kontinuálního léčení těla a posíláním do situací, aby byly oproštěny od všeho, co by vám mohlo způsobovat komplikace. Začnete tak tvořit celý svůj den podle svého přání. Brzy si ho už budete moci objednat i zde na stránkách. 

!! Doporučuji vřele doplnit léčení službou zde: „Vnitřní svět“ ke zjištění a vyléčení příčiny vaší nemoci jednou provždy. Vaše léčení se tím urychlí, zjednoduší a navíc se ve vás uvolní tlak, který vás už tak dlouho provází, aniž byste o něm vědě

Večerní léčení s Mistry

VEČERNÍ LÉČENÍ S MISTRY a ANDĚLSKÉ LÉČENÍ

VEČERNÍ LÉČENÍ S MISTRY a ANDĚLSKÉ LÉČENÍ od 21:00 hod po celou noc. 

Vždy v úterý, čtvrtek a sobotu je možné přihlásit se na doplnění energie (nebo léčení) na dálku s Mistry z Himalájí a dalších nanebevzetých Mistrů, Bytostí Světla, Andělských bytostí a Zdroje. 

Tuto službu lidé rádi využívají při léčení na dálku, jako umocnění samotné terapie nebo jen na doplnění energie. 

Deník pro vaše zdraví a celkovou pohodu

DENÍK K UZDRAVENÍ TĚLA I MYSLI "Já jsem dokonalé zdraví"

          DENÍK PRO VAŠE ZDRAVÍ, CELKOVOU POHODU … I TRANSFORMACI

                                       … pokud si to vyberete. 

Chcete podpořit své zdraví a celkovou pohodu nebo být k sobě laskaví při procházení transformací? Vytvořili jsme pro vás tento úžasný deník, který vás bude provázet každý den – každý den (klidně i týden i měsíce dopředu) si tak budete sami tvořit své zdraví a situace, které chcete zažívat. Nebo způsob, kterým je chcete prožít. 

Při tomto tvoření vás povedu, pomůžu vám zformulovat, jakým způsobem Deník vyplňovat, aby vám sloužil co nejlépe. K transformaci vám pomohou i dýchací cvičení, cvičení pro ovládnutí myšlenek i silné mantry dávných Mistrů.

Před vaším prvním vyplňováním deníku si zavoláme, abych vás vedla detailně a k vašemu nejvyššímu dobru, zdraví a pohody. Každý den vás budu podporovat pomocí tohoto deníku (ze kterého jsem opravdu hodně nadšená!) posíláním léčivé a transformační energie pro vaše tělo i do situací, které vás čekají a také do vašich větších a největších záměrů. 


Nebuďte už na to sami!
Pojďme spolu tvořit váš nový život! 
 

Služby Pavly Gondekové nenahrazují lékařskou péči. 

Přejít nahoru