Dne 4. 4. 2021 započne nový kurz TVOŘ ŽIVOT Z NITRA – NASLOUCHEJ SVÉ INTUICI a bude úžasný!!!

Spolu se dvěma úžasnými ženami jsme se sešly a vytvořily úžasný kurz … TVOŘ ŽIVOT Z NITRA – poslechly jsme volání naší intuice a potřeby lidí propojit se se svým nitrem, se svým vyšším já i tělem a nalézt tak rovnováhu v sobě a kompas v životě.

4. 4. 2021 se otevírají brány výjimečného kurzu, který pro tebe na míru šijí 3 ženy. Život nás vybídl spojit své síly a nabídnout to, co umíme nejlépe a to, co nasedá na vlnu, která se nese pod povrchem. 

JE ČAS. JE ČAS PLNĚJI VSTOUPIT DO VLASTNÍ SÍLY. 

Je čas plněji se propojit s přítomným okamžikem a vytvořit prostor pro to, abys mohla zaslechnout hlas tvé intuice, tvé vnitřní pravdy, tvého Vyššího Já. Je čas pro odvážné inspirované kroky. Je čas otevřít se zázrakům, které nevymyslíš, které se vynoří – z nitra okamžiku, z tvého napojení na sebe sama, na svou duši.  

 JAK BUDE KURZ PROBÍHAT? 

Čekají nás společné 4 týdny – každý má své ústřední téma: 

1. týden – NAPOJENÍ – napojíš se na přítomný okamžik, na sebe sama tady a teď, na svou vizi  2. týden – VYŠŠÍ JÁ, DUŠE – napojíš se na vyšší složky své bytosti, nadechneš se ve svých hloubkách  3. týden – TĚLO – budeme ukotvovat svou vizi, rozvíjet cit pro přítomný okamžik, pouštět a harmonizovat
4. týden – CO MNE VYŽIVUJE – budeme vědomě pracovat se svou energií, vibrací, pokud se otevře prostor, přizveme ku pomoci dračí průvodce  

TVÁ DENNÍ PRAXE TI ZABERE 15 – 30 MINUT, PODLE TVÉHO UVÁŽENÍ A TOUHY SE ROZVÍJET. 

 JAK KONKRÉTNĚ BUDEME PRACOVAT? 

Kurz bude stěžejně probíhat v bezpečném a podporujícím prostoru uzavřené facebookové skupiny  – každou neděli tě uvedeme do tématu následujícího týdne v krátkém videu – dostaneš návrh praxe pro nadcházející týden – pracovní listy, které ti pomohou utřídit si stěžejní týdenní témata – každý čtvrtek se společně potkáme na Zoomu a budeme sdílet svou cestu – čekají tě 2 pohybové praxe zaměřené na tvé napojení na Zemi a Nebe a na ukotvení tvé vize – a 2 vedené meditace – v první se propojíš se svým Vyšším Já, druhá tě propojí s tím, co tě vyživuje a s tvými průvodci

CO JE CÍLEM NAŠEHO KURZU? 

POSUNOUT VÁS NA CESTĚ ZA VAŠÍ VIZÍ – V LEHKOSTI PROPOJIT VÁS S HLUBOKOU VNITŘNÍ TICHOU RADOSTÍ A DŮVĚROU, KTERÁ SE OTEVŘE, KDYŽ JSME V KONTAKTU S TOUHOU NAŠEHO SRDCE A S TÍM, CO JE. KAŽDODENNĚ. KDYŽ JE LÍP I KDYŽ JE HŮŘ.
JASNOST – VIZE – budeš vědět kam kráčíš, budeš mít jasný záměr. Budeš s ním v emocionálním kontaktu. Budeš vědět, jak svůj záměr nabíjet a zároveň na něm nebudeš lpět. 

CÍL – budeš mít definovaný konkrétní cíl. Budeš vědět, jak vytvořit prostor pro inspiraci. Budeš mít za sebou první odvážné inspirované kroky. Budeš lépe rozlišovat mezi hlasem rozumu a hlasem srdce. 
 PRAXE DĚLÁ MISTRA aneb UKOVOVÁNÍ, UKOTVOVÁNÍ, UKOTVOVÁNÍ- budeš mít v rukávu jednoduché nástroje, jak pracovat v každodennosti s vlastní vibrací. Budeš vědět, které s tebou rezonují teď – budeš mít svou denní praxi a budeš ji milovat. 

 VYDEJ SE NA TUTO ZÁZRAČNOU CESTU S NÁMI! 

S Jankou – jednoduše v těle, která přináším kostru projektu a jeho ukotvení v těle. S Pavlou, jejíž doménou jsou hloubky, které nepřestávají udivovat . S Eliškou Mabel, která je srdcem, propojovatelem a zároveň tajemstvím, které se odkrývá postupně. 

VYDEJ SE S NÁMI DO TOHOTO NEBÝVALÉHO DOBRODRUŽSTVÍ!  

HVĚZDY NÁM JSOU NAKLONĚNY, DUCH DOBY NÁS ZVE!   POSLOUCHEJ, CO ŘÍKÁ TVÉ TĚLO? VÁBÍ HO TATO ZKUŠENOST? CHCE NASKOČIT NA PALUBU 🙂 – PAK NEVÁHEJ A UDĚLEJ ODVÁŽNÝ KROK!  

KOLIK KURZ STOJÍ? MÁŠ DVĚ MOŽNOSTI: 

VARIANTA ZÁKLADNÍ – v této variantě kurzu najdeš vše, co je popsáno výše. Její cena je 2400,- – VARIANTA VIP –  tato varianta obsahuje navíc ještě individuální kozultaci s Pavlou. Pavla načte v čem tvá duše vyniká, čím se právě zabývá ve svém vývoji, pročistí tvé spojení s Vyšším Já a zeptáte se, co máš dělat ty, aby tvé spojení s Vyšším Já sílilo. Vnímavější pocítí, jaký vjem blízkost vlastní duše v těle vytváří a budou mít zážitek přímého spojení s vlastní esenciální kvalitou, který budou moci rozvíjet v průběhu každodennosti. Tuto variantu jsme nacenily na 3060,- (tuto variantu z celého srdce doporučuji!!!)

 MOC SE TĚŠÍME NA NAŠI SPOLEČNOU CESTU!  ❤ JANKA, PAVLA A ELIŠKA

(c) Pavla C. Gondeková, duben 2021 – Článek smí být šířen, kopírován a používán pouze pro nekomerční účely,  jen v nezkrácené podobě a s uvedením autorky článku a zdroje s aktivním odkazem.

Prošvihli jste to? Nevadí, můžete se těšit na další a o něco delší kurz … zajímá vás to? Zeptejte se nás, napište mi na lecivesvetlo@gmail.com … budeme se na vás těšit.

S láskou a úctou k životu a Existenci ... Pavla C. G.

Přejít nahoru