3. MODUL

"HOJNOST"

OTEVŘENÍ A UKOTVENÍ V HOJNOSTI

I tento měsíc je tu pro tebe obrovská podpora. Začneme zlehka, troškou teorie, i když díky channelingu i ta s námi bude pracovat. Budeme se nořit do hloubky postupně, zlehka a velmi, velmi citlivě během všech 3 měsíců. Tento modul by se také dal nazvat „Dialog s našimi buňkami “ A takový bude celý třetí cyklus. Bude o komunikaci s buňkami, se hmotou, ale i s vědomím. Bude to dialog s našimi vnitřními strážci a ochránci. S Vědomím našeho těla. 

I v tomto cyklu nás budou provázet a podporovat magické osobní mantry, tapety, světelné symboly a channelované meditace … 

Nejspíš i tady se znovu potkáš se svým, teď už známým, strachem. Nová úroveň, starý strach. Naštěstí už ho očekáváš, znáš ho, a proto tě nepřekvapí. Naopak, můžeš konečně zažít pocit klidu a jistoty nebo dokonce vzrušení místo strachu, jak ti tvůj strážný anděl pomáhá vstoupit do dalších dveří. Do dveří, které jsou zhmotněním naší duše.  

Nejdůležitější je jako vždy integrace, ukotvení. Ještě víc tu platí, že po takovéto silné transformační práci je prostě zapotřebí hodně odpočívat, relaxovat, pečovat o své tělo a nechat odpočívat i svoji mysl. Možná teď ještě víc se potřebuje tělo  začít vědomě pohybovat. Buď tě tvé tělo pozve k tanci, k procházce nebo i krátkému cvičení. Rozhodně nemůžeš neustále postupovat bez této integrace. Tvé tělo potřebuje čas, aby vytvořilo dostatek posvátného prostoru pro tvé Vědomí, pro tvou duši. A jako vždy je nejvhodnější používat intuici.

JAK POSTUPOVAT

Vracej se k věcem, ke kterým tě to vede a pouštěj si záznamy opakovaně, ale nepřeháněj to. Určitě si nepouštěj najednou tři hodiny meditací. 
Nechej na sebe působit energii, která plyne za slovy a skrze světelný symbol.
Stáhni si svou tapetu a umísti si ji na telefon a jako pozadí na PC a čti si ji, pracuj s ní podle návodu tak, jak už to děláš. 

A vše nechávej plynout, na nic netlač a dopřej si péči o sebe, o své tělo a vlídnost k sobě i k projevům těla.

A hlavně si to vše užívej, zasloužíš si více světla uvnitř. 

TVÁ MANTRA
NA MĚSÍC

CHANNELOVANÉ MEDITACE

CHANNELOVANÁ TAPETA

TÝDEN S VIP
HOSTEM

MISTROVSKÉ LÉČENÍ

pro integraci
a podporu těla a mysli

PRACOVNÍ
LISTY

CHANNELOVANÁ POSELSTVÍ

Přejít nahoru