Programy & Světelný Klub

Programy pro vás a vaší duši

Všechny programy jsou channelované, pro vývoj vašeho Vědomí, pro lepší a hlubší propojení s vaší duší, do souladu s celou vaší nádhernou zářivou Bytostí.
Právě vaše Bytost se totiž už tak dávno snaží s vámi spojit. Touží vás tolik podpořit v přijetí všech vašich částí, v přijetí VAŠEHO vlastního SVĚTLA.
TOUŽÍ PAK S VÁMI JÍT V SOULADU ruku v ruce VÝVOJEM VAŠEHO VĚDOMÍ.

O čem FunKlub a programy jsou i pozvánku si můžete poslechnout v rozhovoru s Jitkou Dynkovou.

Channelovaný SVĚTELNÝ KLUB pro vědomé napojení na vyšší Vědomí v radosti a lehkosti 

Channelované mantry, channelované meditace, poselství a vzkazy, díky kterým se prohlubuje naše spojení a napojení na naše vyšší Vědomí, na naši duši, naši Bytost, Zdroj … s pomocí nádherných světelných Bytostí a jejich vedení se budeme každý měsíc s lehkostí, radostí a hravostí napojovat a prohlubovat naše spojení s naší Bytostí, Zdroje, duší … jakkoliv své nejvyšší vedení nazýváte. Pojďte si užívat svou mistrovskou cestu s radostí, lehkostí a hravostí každý měsíc. A přitom se poznat, propojit a sdílet s podobně laděnými lidmi v jednom FunKlubu ve společné skupině. Kdykoliv se můžete k nám přidat, jste zváni a velmi, velmi vítáni v našem společném nádherném, podporujícím a vysoko vibrujícím i ukončujícím Poli. 

A začali jsme v ten nejlepší možný den – na podzimní rovnodennost. 

A začínáme v ten nejkrásnější možný den – na podzimní ROVNODENNOST. Přidat se můžete kdykoliv, protože tento program se každému otevírá postupně. Každý den vám přijde nový obsah, po dobu 12 týdnů. Ale v podpůrné skupině budeme na vás čekat už teď. Každý měsíc se navíc potkáme na společném ZOOMu. 

 

Channelovaný 3 měsíční program & Klub pro propojení na cestě zářivých Bytostí do celistvosti, v radosti a lehkosti s podporou 

Obsahujeme mnohá „Já“, některá jsou pravdivá, ale mnohá z nich jsme si vytvořili časem. V dětství, v minulých zkušenostech, zkrátka kdekoliv. Jsou to naše masky. A tyto masky pravdivé nejsou. Možná nám kdysi zachránili naše nepříjemné pocity, ale od té doby nás tíží, protože zakrývají to, kdo opravdu jsme. 

Tento program je důkazem, že nemusíme stále čistit a čistit a vytahovat své stíny a zbavovat se jich donekonečna. Je důkazem, že pomocí Vědomí Světla dokážeme doslova „přepnout“ z nevědomého bytí do vědomého. S lehkostí, radostí, hravostí a laskavostí k sobě. Jak? Skrze Channeling, meditace, světelné symboly, mantry a další pomoc světelných bytostí. 

 

Channelovaný roční program & VIP Klub pro propojení na cestě zářivých Bytostí do celistvosti, v radosti a lehkosti s podporou 

Tvoříme pouze v přítomnosti, přesto každý vytváříme menší či větší historii – svoji individuální i tu kolektivní. A k tomu kolektivnímu chce TADY A TEĎ přispět i samotné Světlo. A skrze mě a nádherné světelné bytosti vznikl k tomuto účelu velmi ojedinělý program & VIPKlub „CESTA pro CELISTVÉ ZÁŘIVÉ BYTOSTI“ plná potenciálů, channelingů, meditací, magických manter, vývoje vědomí,  transformace a průvodců – bytostí světla a Vědomí … a samotné Světlo. Kdo už VÍ, že bude tvořit s námi? Tak si pojďte pro detaily. Ty už máme dost jasné a konkrétní. Takže: VÍTEJ, MILOVANÁ A ZÁŘIVÁ BYTOSTI na své cestě do celistvosti … 

Služby Pavly Gondekové nenahrazují lékařskou péči. 

Přejít nahoru