S láskou vedené channelované
Meditace, Světelné symboly, Světelný jazyk, e-book a deník

 Už jako malá holka jsem chtěla, aby všichni lidé mohli zažít své Vyšší Vědomí, Světlo, Zdroj, jeho krásu, majestátnost, velikost a opravdovost, pravdivost. Nikdo mi ale ten úžasný svět nevěřil. Ale dnes je doba, kdy po něm začínají všichni toužit. A já vím, jak snadné to může být a jak moc toto spojení pomáhá v každodenním životě. 

Přeji vám všem, ať i vy jdete svoji vlastní cestu v lehkosti a v radosti, s touto nádhernou oporou a podporou každý svůj den na Zemi. 

Ke stažení zdarma

Meditace, světelné symboly i e-book, které jsou zdarma, jsou DARem jako poděkování vám – za to, že jste se vydali na tuto cestu se mnou. Vždy jsem chtěla, aby mohli všichni „ochutnat“ tu nádhernou energii pohody, míru, Lásky, pokoje, podpory a Světla, kterou já procházím a teď už i žiju každý den. Stala se totiž moji součástí. 

 

K hlubším prožitkům

Meditace, světelné symboly a Deník jsou tu pro váš hlubší prožitek, přímé a hluboké působení, aktivaci a ukotvení. Bez vyrovnání energií by to totiž bylo náročné, byla by to dřina. Když si dovolíte vyrovnat toto nádherné vysoké Vědomí svými penězi, pak se vše děje v lehkosti, v radosti a s plnou podporou Světelných bytostí. Pak jde o skutečný vývoj Vědomí. 

MEDITACE

SVĚTELNÉ SYMBOLY

e-book & Deník

Přejít nahoru